Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa Fen Lisesi idarecileri ve öğretmenleri, kendi aralarında topladıkları yardımlarla 50 adet gıda kolisi ve alışveriş kartları temin ederek, ilçedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. Ramazan ayının manevi atmosferinden ilham alan Gazipaşa Fen Lisesi öğretmenleri ve idarecileri, topladıkları yardımlarla ihtiyaç sahiplerine umut oldu.

Gazipaşa Fen Lisesi öğretmenleri ihtiyaç sahiplerine yardım etti

ALKÜ ve POYD Arasında Turizm Alanında İş Birliği Protokolü İmzalandı ALKÜ ve POYD Arasında Turizm Alanında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Gazipaşa Fen Lisesi Müdürü Ahmet Güngör, 'Gazipaşa Fen Lisesi olarak anlamlı bir davranışta bulunmak istedik. 11 ayın sultanı Ramazan ayı, birlik beraberliğimizin daha da güçlendiği, insanların halinden anlamamızı sağlayan bir aydır. Biz de okul öğretmenlerimizle aramızda topladığımız yardımlarla gıda kolileri ve alışveriş kartları temin ettik. Kendi imkanlarımızla edindiğimiz yardımları başta ihtiyaç sahibi öğrenci velilerimiz olmak üzere ilçemizden 50 ihtiyaç sahibi aileye dağıttık' diye konuştu.

Kaynak: İHA