Gaziantep’in Şehitkamil ilçesine bağlı Küsket Sanayi sitesinde dün öğle saatlerinde meydana gelen bir olay, şehirde büyük bir paniğe neden oldu. Tamir edilmek üzere bırakılan bir aracın LPG tüpünün patlaması sonucu yaşanan olayda, bir kişi yaralandı.

27 ATH 442 plakalı otomobilin LPG tüpü patladığı sırada yaşananlar, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, aracın sahibi olan Yusuf Kalkan'ın, LPG tüpünü tamir etmek üzere araca yaklaştığı ve tüpün soba ile temas etmesiyle birlikte patlama meydana geldiği açıkça görülüyor.

İzmir'de Cezaevinden Yeni Çıkan Şahıs Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti İzmir'de Cezaevinden Yeni Çıkan Şahıs Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti

Lpg Tüpünün Patladığı Anın Görüntüsü Ortaya Çıktı2

Yanık İzleri Oluştu

Patlama sonucu Yusuf Kalkan'ın vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı ve yanık izleri oluştuğu belirtildi. Ayrıca, patlama anında çevrede bulunan diğer kişilerin de panik içinde kaçıştığı ve güvenlik kamerası tarafından kaydedildiği görüldü.

Akdeniz'de Hortumlar Arttı! İşte Nedeni (3) Result

Soruşturma Devam Ediyor

Yetkililer, olayın ardından bölgede güvenlik önlemlerinin artırıldığını ve soruşturmanın başlatıldığını açıkladılar. Patlamanın nedeni hakkında detaylı bir inceleme başlatıldı.

Lpg Tüpünün Patladığı Anın Görüntüsü Ortaya Çıktı3

Kaynak: İHA