Galatasaray Spor Kulübü'nün olağan seçimli genel kurul toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde başladı. Sarı-kırmızılı kulübün yeni başkanını belirleyecek olan bu önemli etkinlikte, mevcut başkan Dursun Özbek ile Süheyl Batum başkanlık için yarışıyor.

Galatasaray'da başkanlık yarışı başladı

Seçim Süreci Resmen Başladı

Genel kurul toplantısında ilk olarak seçim divan başkanlığına Hikmet Koyuncuoğlu seçildi ve başkanlık divanı oluşturuldu. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Son olarak sandıklarda görev alacak kişiler belirlendi ve oy kullanma işlemi başladı.

Galatasaray'da başkanlık yarışı başladı

İki Güçlü Aday: Dursun Özbek ve Süheyl Batum

Genel kurulda mevcut başkan Dursun Özbek ve Süheyl Batum, Galatasaray'ın yeni başkanı olmak için üyelerin oylarını almak üzere yarışıyor. İki aday da seçim öncesinde projelerini ve hedeflerini üyelerle paylaşarak destek toplamaya çalıştı.

EURO 2024: İspanya’dan Güç Gösterisi Hırvatistan’ı 3-0 Yendi EURO 2024: İspanya’dan Güç Gösterisi Hırvatistan’ı 3-0 Yendi

Seçim Sonuçları Merakla Bekleniyor

Galatasaray camiası, genel kuruldan çıkacak sonuçları merakla bekliyor. Yeni başkanın kim olacağı ve kulübün geleceğini şekillendirecek olan kararlar, oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından açıklanacak

Kaynak: İHA