Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulübün resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, "mayıslar bizimdir" sözünün boşuna olmadığını belirtti. Özbek, "mayıs ayı deyince Galatasaray akla geliyor. Mayıslar her zaman bizim olduğu gibi bu sene de bizim olacak. 2023'te, 23. şampiyonluk, 2024'te, 24. şampiyonluk" dedi.

Fenerbahçe'de sağlık kontrolleri yapıldı Fenerbahçe'de sağlık kontrolleri yapıldı

Taraftarlara Çağrı: Bayrakları Hazırlayın

Özbek, kulübün tarihinde önemli bir yere sahip olan "20.45" mottosunun yanı sıra, "mayıslar bizimdir" sözünün de Türkçe lügata yerleştiğine dikkat çekti. Galatasaray Başkanı, "Herkes bayrakları çıkarsın, hazırlasın. Pazar akşamı inşallah bütün Galatasaraylıları sevince boğacağız. Son derece hazır ve motiveyiz." ifadelerini kullandı.

Odaklanma ve Motivasyon

Özbek, yapılan etkinliklerden vazgeçerek tüm zamanlarını teknik heyet ve oyuncularla geçirdiklerini belirtti. "Taraftarları, pazar günü akşam itibariyle burada sevince boğacağız. Şampiyonluğumuzu bütün taraftarlarımızla beraber, coşku içinde, sevinç içinde, Galatasaray'a yakışır şekilde kutlayacağız. Bütün taraftarlarıma buradan selam gönderiyorum, hiç merak etmesinler, biz buradayız, şampiyon olacağız" diyerek taraftarlara güven verdi.

Kaynak: İHA