Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşanan korkunç olayda, Özcan A. isimli şüpheli, sabah saatlerinde kayınpederi Şükrü Aysu (53) ve kayınvalidesi Adile Aysu'yu (52) Kayaköy Mahallesi'ndeki evlerinde tabancayla vurarak öldürdü. Olayın ardından, bir villada havuz temizliği yapan Muhammet Akbaba'ya da tabancayla ateş eden Özcan A., dehşet saçtı.

A W236461 05 Result

Olay Yerinde Yaşamlarını Yitirdiler

Silah seslerinin duyulması üzerine vatandaşlar hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber verdi. Bölgeye hızla ambulans ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, evde yaptıkları ilk incelemede Şükrü Aysu ve Adile Aysu'nun olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Muhammet Akbaba ise tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

A W236461 03 Result

Başka Bir Villada İki Kişiyi Daha Yaraladı

Şüpheli Özcan A.'nın dehşeti burada da bitmedi. Başka bir villada, isimleri henüz tespit edilemeyen iki kişiyi daha yaraladı. Yaralıların, Fethiye'deki sağlık kurumlarında tedavi altına alındıkları ve durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

A W236461 06 Result

Şüpheli Firarda

Olayın ardından hızla kaçan Özcan A.'nın kullandığı araç, ormanlık alanda terk edilmiş halde bulundu. Jandarma ve emniyet güçleri, şüphelinin yakalanması için geniş çaplı bir arama çalışması başlattı. 

A W236461 02 Result

Adana'da dehşet saçan uzman çavuşun ifadesi 'pes' dedirdi Adana'da dehşet saçan uzman çavuşun ifadesi 'pes' dedirdi

Yunan şarkıcı Atatürk posterini istemedi: Seyirciler tepki gösterdi! Yunan şarkıcı Atatürk posterini istemedi: Seyirciler tepki gösterdi!

A W236461 01 Result

Kaynak: İHA