Fenerbahçe, teknik direktör Jose Mourinho yönetiminde 2024-2025 sezonu hazırlıklarına 22 Haziran'da başlayacak. Yeni sezon öncesi Avusturya'da kamp yapacak olan sarı-lacivertliler, burada çeşitli hazırlık maçları oynayacak.

Son dakika:  Lugano 1-2 Fenerbahçe Son dakika: Lugano 1-2 Fenerbahçe

Hazırlık Maçları Programı Belli Oldu

Fenerbahçe'nin Avusturya kampında oynayacağı hazırlık maçlarının programı netleşti. 6 Temmuz'da Avusturya ekibi Admira Wacker ile karşılaşacak olan sarı-lacivertliler, 10 Temmuz'da Hırvatistan'ın Hajduk Split takımıyla mücadele edecek. Kampın son maçında ise 13 Temmuz'da Fransa temsilcisi Strasbourg ile karşılaşacak.

Jose Mourinho Yönetiminde Yeni Bir Dönem

Jose Mourinho, Fenerbahçe'nin başında yeni bir döneme hazırlanıyor. Tecrübeli teknik adam, Avusturya kampında takımıyla birlikte çalışarak yeni sezona güçlü bir başlangıç yapmayı hedefliyor. Mourinho'nun liderliğinde sarı-lacivertliler, yeni sezonda büyük başarılar elde etmeyi amaçlıyor.

Maç Programı Detayları

Fenerbahçe'nin Avusturya kampında oynayacağı maçların programı şu şekilde:

  • 6 Temmuz Cumartesi: 19.00 Fenerbahçe - Admira Wacker (BSFZ Arena)
  • 10 Temmuz Çarşamba: 19.00 Fenerbahçe - Hajduk Split (Merkur Arena)
  • 13 Temmuz Cumartesi: 18.30 Fenerbahçe - Strasbourg (Merkur Arena)

Kamp Sonrası Dönüş

Fenerbahçe, 13 Temmuz 2024 tarihinde Strasbourg ile oynayacağı maçın ardından hazırlıklarını tamamlayarak İstanbul'a dönecek. Yeni sezona iddialı bir başlangıç yapmayı planlayan sarı-lacivertliler, Avusturya kampında hem fiziksel hem de taktiksel açıdan önemli çalışmalar yapacak.

Kaynak: İHA