Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'a mağlup oldu Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'a mağlup oldu

Trabzonspor deplasmanındaki olaylı maçın ardından ligden çekilme olasılığını masaya yatıracak olan Fenerbahçe, futbolcularla da görüş alışverişinde bulundu. Başkan Ali Koç, yüksek divan kurulu toplantısında durumun ciddiyetine dikkat çekmiş ve oyuncularla da görüşeceğini belirtmişti. Ancak dün beklenen zirve gerçekleşmedi ve toplantı bugüne ertelendi.

Fenerbahçeli futbolcular kararlarını verdiler

Futbolcularla gerçekleşen görüşmede, yaşanan olayların detayları tartışıldı ve ligden çekilme seçeneği değerlendirildi. Ancak oyuncuların, ligden çekilmeye sıcak bakmadığı ve mücadeleye devam etmek istedikleri belirtildi. Teknik heyetin de katıldığı görüşmede, herkesin şampiyonluk mücadelesinin kritik bir döneminde olduklarını ve yarışı bırakmak istemediklerini vurguladığı kaydedildi.

Takımın Birlik Mesajı: Şampiyonluk İçin Devam Ediyoruz

Oy birliğiyle alınan 'devam' kararının ardından, futbolcuların bu tutumunu teknik direktör İsmail Kartal'ın yönetime iletmesi istendi. İdman öncesi yapılan konuşmalarda, futbolcuların, "Biz ligden çekilmek istemiyoruz. Sonuna kadar devam edelim. Herkesi yenerek gereken cevabı sahada vereceğiz ve şampiyon olacağız" dedikleri öğrenildi.

Takımın hırsından etkilenen İsmail Kartal'ın, oyuncularının bu kararlı tutumunu yönetime ileteceği belirtildi.

Kaynak: Haber Merkezi