Corendon Tennis Club Kemer TEN-PRO Global Junior Tour ile Dünya Genç Tenisçilere Ev Sahipliği Yaptı Corendon Tennis Club Kemer TEN-PRO Global Junior Tour ile Dünya Genç Tenisçilere Ev Sahipliği Yaptı

Süper Lig'in 31. haftasında oynayacağı Adana Demirspor maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde antrenmanlarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal oyuncularını uyardı

İsmail Kartal'dan Motivasyon Konuşması

Sarı-lacivertli takımın başındaki İsmail Kartal, son antrenman öncesi futbolcularıyla bir araya gelerek önemli bir motivasyon konuşması gerçekleştirdi. Kartal, "Hiçbir şey konsantrasyonunuzu bozmasın. Sadece çarşamba günü oynayacağımız Adana Demirspor maçına odaklanın. Bizim işimiz top oynamak. Sadece bu maçı düşünün." ifadeleriyle takımına maç öncesi önemli bir mesaj iletti.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal oyuncularını uyardı

İlk 11 Belirleme Çalışmaları

Teknik direktör İsmail Kartal'ın, sakat futbolcuların raporuna bakarak ilk 11'i belirlemeye çalıştığı ve rakip analizleri üzerinde detaylı incelemeler yaptığı belirtiliyor. Takım, Adana Demirspor maçına en güçlü kadroyla çıkmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Haber Merkezi