UEFA, EURO 2024'te En İyi 10 Golü Açıkladı: İşte Turnuvanın Görkemli Anları! UEFA, EURO 2024'te En İyi 10 Golü Açıkladı: İşte Turnuvanın Görkemli Anları!

Fenerbahçe, Fatih Karagümrük'ten transfer ettiği Levent Mercan ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Ayrıca, takım kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile de 2 yıllık yeni sözleşme yapıldı.

Yeni sezon hazırlıklarını Portekizli Teknik Direktör Jose Mourinho yönetiminde sürdüren Fenerbahçe, kadrosuna ilk takviyeyi sol bek pozisyonuna yaptı. Sarı-lacivertliler, geçen sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile 4 yıllık anlaşmaya vardıklarını duyurdu. Kulüpten yapılan resmi açıklamada, "Kulübümüz yeni sezon planlaması kapsamında; geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile 4 yıllık anlaşmaya varmıştır. Levent Mercan'a Fenerbahçe'mize hoş geldin diyor; sarı-lacivert renklerimizle başarılar diliyoruz" ifadeleri yer aldı.

Geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük formasıyla tüm kulvarlarda 39 resmi maça çıkan Levent Mercan, 1 gol ve 5 asistlik performans sergiledi.

Mert Hakan Yandaş, 2 Yıl Daha Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, takım kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile de 2 yıllık yeni sözleşme imzalandığını açıkladı. Kulüpten yapılan duyuruda, 'Takımımızın kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile sözleşme yenilenmiştir. 2 yıl daha çubuklu formamızı terletecek Mert Hakan Yandaş'a parçası olduğu Fenerbahçemiz ile başarılar dileriz' denildi.

Fenerbahçe ilk transferini gerçekleştirdi

Geçtiğimiz sezon sarı-lacivertli forma altında 26 resmi müsabakaya çıkan Mert Hakan, 3 gol ve 3 asistlik katkı sağladı.

Kaynak: İHA