Fenerbahçe Spor Kulübü'nde başkanlık seçimi heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Sarı-lacivertli kulüpte, önümüzdeki 3 yıl boyunca başkanlık görevini üstlenecek yeni isim, 8-9 Haziran tarihlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek seçimde belirlenecek.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Antalya'da kongre üyelerinden destek istedi

Antalya'da Kongre Üyeleriyle Buluştu

Kongreye saatler kala, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Antalya ve çevre illerdeki kongre üyeleri ile kentte faaliyet gösteren taraftar derneklerinin üyeleriyle bir araya geldi. Koç, burada katılımcılardan destek talep etti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Antalya'da kongre üyelerinden destek istedi

Çocukların Formasını İmzaladı

Antalya merkezinde bir otelde gerçekleşen buluşmada, Ali Koç coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Basına kapalı olarak düzenlenen etkinlikte, kongre üyelerinin sorularını samimiyetle yanıtlayan Koç, ayrıca sarı-lacivert renklere gönül vermiş çocukların formalarını imzalayarak onları mutlu etti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Antalya'da kongre üyelerinden destek istedi

Eliif Elmas'tan EURO 2024 Değerlendirmesi Eliif Elmas'tan EURO 2024 Değerlendirmesi

Kongre İçin Destek İstedi

Yaklaşık 4 saat süren buluşmada kongre üyelerine hitap eden Ali Koç, hafta sonu yapılacak Seçimli Olağan Kongre'de Antalya ve çevre illerin kongre üyelerinden destek istedi. Kongre üyeleri ve dernek üyeleriyle tek tek fotoğraf çektiren Koç, toplantının ardından Antalya'dan ayrıldı.

Kaynak: İHA