NTV Spor haberine göre, Havalimanında Yunan basın mensuplarıyla konuşan Terim, teklifi düşünmeden kabul ettiğini ve şampiyonluk istediğini söyledi. 'Düşünmeye gerek duymadım ve hemen kabul ettim. Panathinaikos olarak şampiyonluğu istiyoruz' ifadelerini kullanan Terim,'Nereye gidersem gideyim kazanmak için giderim ve imzalarımı sadece kağıt üzerine atmam, kalbimden atarım. Bu tavrımı bu ligde de sürdüreceğim' dedi. 

Fatih Terim Panathinaikos'ta şampiyonluk sözü verdi

Lig şampiyonluğunu istiyoruz

Yunan takımının uzun yıllardır şampiyonluk yaşayamadığını hatırlatan Terim, 'Dört takım arasında bir rekabet var, rakiplerimiz hem kaliteli hem de güçlü, onlara saygı duyuyorum. Lig şampiyonluğunu istiyoruz, Avrupa'da başarı istiyoruz, bu yüzden hedefler çok açık. Başkanla bu konuda görüşme yaptık' diye konuştu.

Fenerbahçe Hatayspor maçı hazırlıklarına başladı Fenerbahçe Hatayspor maçı hazırlıklarına başladı

Tüm takımları tanıyorum

Tecrübeli teknik adam, Yunanistan Ligi'ni takip edip etmediğiyle ilgili bir soruyu ise 'Yunan Ligi'ni takip ediyorum. Panathinaikos, Olympiakos ve AEK'yı biliyorum. Tüm takımları tanıyorum. En kısa zamanda takımla tanışıp eksiklerimizi görmek ve bunun üzerinde çalışmak istiyorum' diyerek yanıtladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ