Sözcü TV'deki ana haber bülteninde konuşan Gazeteci Fatih Portakal, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) düzenleyeceği mitinglere dikkat çekti. Portakal, diğer muhalefet partilerini de eleştirerek, "Her şeyi CHP'nin üstüne yüklemeyin. Diğer muhalefet partileri nerede?" dedi.

Survivor All Star’da Eleme Heyecanı Survivor All Star’da Eleme Heyecanı

Ümit Özdağ'dan Sosyal Medyada Yanıt Geldi

CHP'nin mitinglerine atıfta bulunan Portakal'a yanıt Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan geldi. Özdağ, sosyal medyada Portakal'ın videosunu paylaşarak, "Adresinizi verirseniz size gözlük ve kulaklık yollarım, belki görür ve duyarsınız nerede olduğumuzu ve neler yaptığımızı. Ancak yollayacağım gözlük ve kulaklığın vicdan olmadan çok işe yaramayacağını biliyorum. Vicdanlı bir basın mensubu olmak için sizin biraz çaba sarfetmeniz gerekiyor. X’den bile beni ve Zafer Partisi'ni takip etmeden böyle konuşmak çok kolay. Davet edin beni programınıza anlatayım" ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'ın muhalefet eleştirilerine Ümit Özdağ'dan yanıt geldi

Muhalefetin Durumu ve Portakal'ın Eleştirisi

Portakal, CHP'nin öğretmenlerle ilgili 18 Mayıs'ta, emeklilerle ilgili ise 26 Mayıs'ta yapacağı mitinglere değinerek diğer muhalefet partilerini sorguladı. "İyi ki ana muhalefette CHP var. Diğerleri nerede?" diyen Portakal, Zafer Partisi, İyi Parti, Memleket Partisi, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti'yi çağrıda bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi