Emekliye zam düzenlemesi için geri sayım başladı! Refah payı planda yok Emekliye zam düzenlemesi için geri sayım başladı! Refah payı planda yok

DenizBank, müşterilerine acil nakit ihtiyacı olanlara yönelik önemli bir destek sunuyor.

DenizBank'ın Faizsiz Kredi Kampanyası Detayları

DenizBank'ın başlattığı bu özel kampanya, 1 Haziran 2024 ile 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler, MobilDeniz uygulamasını indirip DenizBank müşterisi olduktan sonra, bireysel kredi kartı başvurusunda bulunarak onay alabilecekler.

Faizsiz kredi arayanlara müjde! Dev bankadan 15.000 TL kredi kampanyası

Kampanya Şartları ve Katılım Koşulları

Kampanya, sadece bireysel kredi kartları için geçerli olup, ek kartlar, kartvizitler, üretici kartları, net kartlar ve banka kartları bu kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Ayrıca, her müşteri yalnızca bir kez kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için başvuru tarihinde aktif bir DenizBank bireysel kredi kartının olmaması gerekiyor.

Nasıl Yararlanılır?

Onaylanan bireysel kredi kartı sahipleri, kartın nakit limitine bağlı olarak 250 TL ile 15.000 TL arasında faizsiz ve 3 ay taksitli nakit avans kullanabilirler. Bu imkan, kredi kartı onay tarihinden itibaren 2 iş günü sonra aktif hale gelmektedir.

Faizsiz kredi arayanlara müjde! Dev bankadan 15.000 TL kredi kampanyası

Kredi Kartı ve Nakit Avans Kullanımı

DenizBank müşterileri, tüm DenizBank kanallarından "Taksitli Nakit Avans" menüsüne giriş yaparak nakit avans haklarını ve limitlerini kullanabilirler. Taksitli nakit avans ödemeleri, kredi kartı ekstresine eklenerek düzenlenmektedir. Bu işlem için kredi kartının fiziksel olarak alınmış olması gerekmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi