Bursa'da, bir otomobil sürücüsü tarafından atılan makas manevrası, ciddi bir kaza ile sonuçlandı. Mudanya Yolu Caddesi üzerinde gerçekleşen olayda, sol şeritten sağa geçmeye çalışan sürücü, makas atma girişiminde bulunarak orta şeritte seyir halinde olan bir diğer otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, bariyerlere çarparak durabildi, ancak makas atan sürücü olay yerinden ayrılarak kaçtı.

Kaza, Osmangazi ilçesindeki Mudanya Yolu Caddesi üzerinde meydana geldi. Bir otomobil sürücüsü, iki araç arasında makas atma girişiminde bulunurken, mesafeyi doğru hesaplayamayarak orta şeritte seyreden araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan araç bariyerlere çarparak durdu. Ancak, kazaya neden olan sürücü, durmadan olay yerinden ayrıldı. Kazada can kaybı yaşanmazken, o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Trafik kurallarına uymayan ve kaza sonrasında sorumluluk almayan sürücünün kaçması dikkat çekti.

Gaziantep'te İnşaat İşçilerine Ahşap İskele Faciası: 1 Ölü 2 Yaralı Gaziantep'te İnşaat İşçilerine Ahşap İskele Faciası: 1 Ölü 2 Yaralı

Makas Kazayı Böyle Getirdi

Makas Kazayı Böyle Getirdi2

Makas Kazayı Böyle Getirdi3

Makas Kazayı Böyle Getirdi4

Makas Kazayı Böyle Getirdi5

Makas Kazayı Böyle Getirdi6

Kaynak: İHA