İzmir Karabağlar'da Alacak-Verecek Tartışması Kanlı Bitti: 2 Tutuklama İzmir Karabağlar'da Alacak-Verecek Tartışması Kanlı Bitti: 2 Tutuklama

Bursa'da bulunan bir organize sanayi bölgesindeki plastik toplama fabrikasında çıkan yangın, Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi ile kontrol altına alındı. Edinilen bilgilere göre, Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan plastik toplama fabrikasında saat 17.00 sularında başlayan yangın, alevleri ve siyah dumanı fark eden vatandaşlar tarafından itfaiye ekiplerine bildirildi.

Fabrikada Korkutan Yangın! Dumanlar Kilometrelerce Öteden Görüldü

Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri olay yerine kısa sürede ulaştı ve alevlere müdahale etmek üzere 10'dan fazla itfaiye aracını sevk etti. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alırken, yangına yakın işçiler ve vatandaşlar ise cep telefonları ile olayı kayda aldı.

Fabrikada Korkutan Yangın! Dumanlar Kilometrelerce Öteden Görüldü

Hızlı ve etkili müdahale sonucunda yangın, itfaiye ekiplerinin 1 saatlik çalışmasıyla tamamen söndürüldü. Soğutma çalışmalarının tamamlanmasının ardından, yangının çıkış nedeni üzerine detaylı bir araştırma başlatıldı.

Binanın çatısında çıkan yangın kontrol altına alındı Binanın çatısında çıkan yangın kontrol altına alındı

Kaynak: İHA