Ezgi Mola, uzun süredir mutlu bir ilişki yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile koronavirüs salgını öncesi düğün hazırlıkları yaparken, pandemi nedeniyle evlilik planlarını ertelemişti. Ancak ünlü çift, 8 Mayıs’ta aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünyaevine girdi. Nikah törenine aile ve yakın dostlarından oluşan 14 kişi katıldı.

Ezgi Mola Hamile 2

Ezgi Mola’nın Hamilelik Süreci

Ünlü oyuncu, nikahın ardından kısa bir süre sonra hamile olduğunu duyurdu. “İstedim oldu” diyen Mola, hamilelik haberini ilk olarak eşi ve ailesiyle paylaştığını belirtti. Hamilelik süresince karnı burnunda pozlarını takipçileriyle paylaşan Mola, Kasım ayında oğullarına kavuştuğunu duyurdu.

Ezgi Mola Hamile

Bebeğin Adı Can Olacak

Öte yandan, Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı Merve Dizdar, çiftin bebeğinin adının Can olacağını açıkladı. Dizdar, “Can bizim canımız olacak. Bize en büyük hediye. Çevresinde onu çok seven insanlar olacak. Adı Can olacak ama kim koydu bilmiyorum, onu Ezgi’ye sorun” dedi.

Ezgi Mola By

Ezgi Mola, Bebeğiyle İlk Kez Objektiflere Yansıdı

Son olarak, Ezgi Mola bebeğiyle ilk kez objektiflere yansıdı. Minik bebeği ve köpeğiyle yürüyüşe çıkan Mola, gazetecilere gülümseyerek poz verdi ve gezintisine devam etti.

Ezgi Mola Bebeğiyle

Kaynak: Haber Merkezi