2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2024) heyecan devam ediyor. Grup aşamasının son maçlarına yaklaşırken, bugün A Grubu'nda İsviçre ve Almanya karşı karşıya gelecek. Grubun diğer karşılaşmasında da İskoçya ve Macaristan kozlarını paylaşacak. Bu kritik maçlar, gruplardan kimlerin son 16 turuna yükseleceğini belirleyecek.

EURO 2024: 23 Haziran 2024 Bugün hangi maçlar var?

Her iki takım da gruplardan çıkmak için önemli bir mücadele verecek. İsviçre, ilk iki maçta 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alırken, Almanya ise 2 galibiyet alarak şimdiden son 16 turuna yükselme şansını yakalamış durumda. Bu nedenle İsviçre'nin bu maçtan en az 1 puan alması gerekiyor. Almanya ise galibiyet alarak grupları lider tamamlamak istiyor.

Grubun diğer maçında ise İskoçya ve Macaristan karşılaşacak. İskoçya grupta oynadığı 2 karşılaşmada 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Macaristan ise grupta oynadığı iki karşılaşmada galip gelemedi ve son sırada bulunuyor.

Ciro Immobile: "Beşiktaş'a Hayatımı Değiştirecek Kararla Geldim" Ciro Immobile: "Beşiktaş'a Hayatımı Değiştirecek Kararla Geldim"

Maçların Yayın Saatleri ve Kanalları

  • İsviçre - Almanya: 22:00, TRT 1
  • İskoçya - Macaristan: 22:00, TRT Spor
Muhabir: Tayfun Akyatan