İstanbulspor Başkan Yardımcısı Bayram Saral, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın futbolu yakından takip ettiğini belirterek telefonunda yüklü olan uygulamayı açıkladı.

İstanbulspor'un başkan yardımcısı Bayram Saral, Türkiye Futbol Federasyonu'na olağanüstü kongre çağrısıyla başlatılan imza süreci ve TFF’nin konuyla ilgili yaptığı açıklamalar hakkında basın toplantısı düzenledi.

Erdoğan'ın Telefonundaki Tek Uygulama

Süper Lig ekibi İstanbulspor'un başkan yardımcısı Bayram Saral, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cep telefonunda yüklü olan tek uygulamanın Maçkolik olduğunu söyledi.

Kulis: Kira vergisi artıyor kiralar fırlıyor Kulis: Kira vergisi artıyor kiralar fırlıyor

Basın toplantısında dikkat çeken bir detay da Saral'ın yaptığı açıklamalardı. Saral, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cep telefonunda sadece Maçkolik uygulamasının bulunduğunu dile getirdi. Ayrıca, Erdoğan'ın futbolu yakından takip ettiğini ve birçok takımın ilk 11'ini telefonundan sayabilecek kadar ilgilendiğini ifade etti.

‘Emine Erdoğan için helikopter pisti yapıldı’ iddiasına yalanlama! ‘Emine Erdoğan için helikopter pisti yapıldı’ iddiasına yalanlama!

Kaynak: Haber Merkezi