Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Başkan adayı ve mevcut Başkanı Ekrem İmamoğlu, siyasi kariyerindeki ilginç bir anıyı paylaştı. Mynet'in sorularını yanıtlayan İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini neden Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na davet etmediğini de söyledi. 

İmamoğlu, 'Yani başka bir siyasi ile yaşadığım en ilginç olay... Açıkçası bu dönem içerisinde herhalde sarayda misafir edildiğimizde sandalyenin kırılması olayı, ne diyeyim. Sayın Cumhurbaşkanı'nın misafir ettiği ortamda sandalyem kırılmıştı ya da nasıl kırıldı bilmiyorum o kadar sandalyede, bilemiyorum. Sanırım ondan sonra beni bir daha davet etmeme ile ilgili kararının altında bu mahcubiyet mi yatıyor acaba?' dedi.

Erdoğan İmamoğlu'nu Neden Saray'a Davet Etmiyor O Anıyı Anlattı   (2)

Saray'da Sandalyesi Kırıldı

Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2019 yılında Beştepe'de 29 belediye başkanıyla bir araya geldiği toplantıya katılmış ve o görüşmede İmamoğlu’nun oturduğu sandalyenin ayağı kırılmıştı.

Belediye Başkanı satışa çıkardı! Sahibinden'de esprili makam aracı ilanı Belediye Başkanı satışa çıkardı! Sahibinden'de esprili makam aracı ilanı

İmamoğlu: "İstanbul'a Gelen Bakanlar Adaylarını Küçük Düşürüyor" İmamoğlu: "İstanbul'a Gelen Bakanlar Adaylarını Küçük Düşürüyor"

Kaynak: Haber Merkezi