Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli ziyareti sırasında, keman çalan bir öğrenciye sürpriz bir şekilde eşlik ederek, Çanakkale türküsünü seslendirdi. Yetenekli öğrenciyle yakından ilgilenen Erdoğan, ona ut çalmayı da öğrenmesini tavsiye etti.

Görümce Filmi Nerede Çekildi! Görümce'nin IMDB Puanı Kaç? Görümce Filmi Nerede Çekildi! Görümce'nin IMDB Puanı Kaç?

Fahrettin Altun'un Paylaşımıyla Renkli Anlar Sosyal Medyada

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Denizli'de keman çalan öğrenciyle yaşadığı bu özel anı sosyal medyada paylaştı. Altun'un paylaşımında, Erdoğan'ın Denizli'deki miting sonrası halkı selamlarken yaşadığı samimi anlara yer verildi.

A W147600 02

Öğrenciye Tavsiyeler ve İlgili Sözler

Erdoğan, Denizli'de bir kız öğrenciyle karşılaşması üzerine, onu Cumhurbaşkanlığı otobüsüne davet etti. Öğrencinin kemanıyla çaldığı Çanakkale türküsüne sesiyle eşlik eden Erdoğan, öğrenciyle keyifli bir müzik sohbeti gerçekleştirdi. Erdoğan ayrıca öğrenciye, kemanın yanında ut çalmasını da tavsiye etti.

A W147600 04

Erdoğan, 6. sınıf öğrencisi olan ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çocuk Korosu üyesi olan öğrenciyle yakından ilgilendi. Öğrenciden eğitim ve aile durumu hakkında bilgi alan Erdoğan, ayrıca Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve öğrencinin annesinden, onunla ilgilenmelerini istedi.

Kaynak: İHA