AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak, Eskişehir'de büyükşehir ve ilçelerde destan yazacaklarına inanıyor. Eskişehir'in 31 Mart'ta gerçek belediyecilik anlayışına yöneleceğinden emin.

Belediyecilik Anlayışı ve Hizmet Siyaseti:

Şov, ajans, ideolojik dayatma siyasetinin sona erdiğini vurgulayarak, 31 Mart'ın eser ve hizmet belediyeciliğinin sembolü olacağını ifade ediyor. Eser ve hizmet siyasetiyle şehirleri yönetmenin önemine vurgu yaparak, hızlı tren gibi projelerin AK Parti'nin başarıları olduğunu belirtiyor.

Değişim ve CHP Eleştirisi:

Türkiye'de ve bölgede kritik gelişmeler yaşandığını, bu nedenle kaybedecek tek bir günün bile olmadığını ifade ediyor. CHP'nin şehirleri geleceğe hazırlama amacının olmadığını, sadece iktidar alanlarını koruma çabası içinde olduğunu öne sürüyor. Yeni CHP genel başkanının tek parti faşizminin zihniyetine büründüğünü ve eski genel başkanın koltuğuna geri dönmeye çalıştığını iddia ediyor.

Eskişehir'e Yapılan Hizmetler ve Gelecek Hedefler:

Eskişehir'e kazandırılan hizmetlerin ve projelerin altını çiziyor, AK Parti'nin Eskişehir için önemli adımlar attığını vurguluyor. 31 Mart'tan itibaren belediyecilikte benzer bir atılımı başlatmayı planladıklarını belirtiyor.

Türkiye'nin Hazırlıklı Geleceği:

Türkiye'nin siyasi, ekonomik ve askeri açıdan kendi kararlarını verme yeteneğine sahip bir ülke haline geldiğini söylüyor.Dünyadaki siyasi ve ekonomik güç dengelerinin değiştiği bir dönemden geçildiğini, Türkiye'nin güçlü alt yapı ile bu döneme hazır girdiğini ifade ediyor.

AK Parti’nin Eskişehir ilçelerindeki adayları şöyle:

Alpu: Alparslan Kokulu (MHP)

Beylikova: Vahit Kara

Çifteler: Kadir Bıyık (MHP)

Günyüzü: Hidayet Özmen (BBP)

Han: Bekir Belceli

İnönü: Serhat Hamamcı

Mahmudiye: Murat Uçarer

Mihalgazi: Zeynep Güneş

Mihalıççık: Halil Sami Barış (MHP)

Odunpazarı: Özkan Alp

2 bin 500 nüfuslu mahalleden seçim protestosu! 2 bin 500 nüfuslu mahalleden seçim protestosu!

Seyitgazi: Erhan Erden (MHP)

Sivrihisar: Hüseyin İlhan

Tepebaşı: Hamit Yüzügüllü

Kaynak: Haber Merkezi