Türkiye'nin sevilen dizilerinden biri olan Ateş Kuşları'nın başrol oyuncularından Erdem Şanlı ve güzel oyuncu Deniz Işın, aşk yaşamaya başladı. Uzun süredir özel hayatlarını kameralardan uzak tutan çift, sonunda ilişkilerini resmen ilan etmeye karar verdi.

Sosyal Medyada Aşklarını Duyurdular

Erdem Şanlı, Instagram hesabından Deniz Işın ile birlikte çektikleri dudak dudağa fotoğrafı paylaşarak ilişkilerini sosyal medyada duyurdu. Bu romantik paylaşım, çiftin hayranlarını sevince boğdu. Aşklarını tüm dünyaya ilan eden ikili, birbirlerine duydukları sevgiyle dikkat çekiyor.

Deniz Işın

Yaş Farkı Aşklarına Gölge Düşürmüyor 

Erdem Şanlı ile Deniz Işın arasındaki 4 yaşlık yaş farkı, aşklarına gölge düşürmüyor. İkili, birbirlerine duydukları sevgi ve saygıyla dolu pozlarıyla takipçilerinden tam not alıyor. Aşklarını ilan ettikleri anı paylaşan çift, hayranları tarafından coşkuyla karşılandı.

Erdem Şanlı

Takipçilerden Gelen Yorumlar: "Çok Yakışmışsınız!"

Erdem Şanlı ve Deniz Işın'ın aşk dolu pozları, takipçilerinden büyük beğeni topladı. Sosyal medya kullanıcıları, çifti "Çok yakışmışsınız!" ve "Harika bir çiftsiniz!" gibi olumlu yorumlarla selamlıyor. İkilinin mutluluğu, hayranlarını da sevince boğuyor.

Deniz Işın 2

Kaynak: HABER MERKEZİ