Epic Games, kullanıcılarını sevindirecek bir hamleyle her hafta ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu hafta, ücretsiz olarak sunulan oyunlar arasında Industria ve LISA: Definitive Edition yer alıyor.

Industria ve LISA: Definitive Edition: Ücretsiz ve Sınırlı Süreliğine!

Normalde ücretli olarak satılan Industria ve LISA: Definitive Edition, kısa bir süreliğine Epic Games üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, 2 Mayıs saat 18.00'a kadar bu oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilirler.

Industria: Gizem Dolu Bir Macera

Industria, Berlin duvarının yıkıldığı akşamda yaşanan gizemli olayları konu alıyor. Genç bir kadın, kaybolan iş arkadaşını bulmak için gizemli bir yolculuğa çıkıyor ve paralel bir boyuta dalıyor. Doğu Berlin'in karmaşık atmosferinde geçen bu oyunda, oyuncular bilinmeyen zaman katmanlarına ve kadere doğru heyecan dolu bir yolculuğa çıkıyorlar.

LISA: Definitive Edition: Çarpıcı Bir Rol Yapma Deneyimi

LISA: Definitive Edition, hikaye odaklı bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyuncular, Olathe diyarında çarpıcı sırları keşfediyor ve bu derin ve gizemli dünyanın içine dalıyorlar.

Honda elektrikli araç teknolojilerine büyük yatırım yapıyor Honda elektrikli araç teknolojilerine büyük yatırım yapıyor

LISA: Definitive Edition

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32 bit/64 bit), İşlemci Intel® Pentium® 4 2.0 GHz ile eşdeğer veya daha hızlı işlemci, Bellek 512 MB RAM, Ekran Kartı 1024 x 768 piksel veya üzeri masaüstü çözünürlük, Depolama 800 MB kullanılabilir alan (oyun başına).

Kaynak: Haber Merkezi