Kendilerine kısa sürede ulaşan büyük bir serveti her fırsatta gözler önüne seren Dilan ve Engin Polat çifti, yaklaşık altı aydır cezaevinde tutuklu bulunuyor. Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla karşı karşıya kalan çift ve yakınları, tutuklanmalarının ardından gündemde uzun süre konuşulmaya devam ediyor.

651Ff62586B24561F8Fac83A

Dilan Polat'ın Durumu Ne?

Dilan Polat'ın tutukluluk kararının devam edeceğini öğrendikten sonra psikolojik zorluklar yaşadığı ve intihara teşebbüs ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Avukatı tarafından da doğrulanan bu durum, çiftin yakın çevresinde büyük endişe yaratmıştı.

Z Y L L Q E4 Z I U S J Wt H06Rtn P A

Sosyal Medyada Neler Oluyor?

Dilan'ın dışarıdayken aktif olarak kullandığı Instagram hesabı zamanla sessizliğe bürünürken, eşi Engin Polat'ın hesabı ise sürekli olarak güncellenmeye devam ediyor. Profillerinin aile üyeleri ve avukatları tarafından da kullanıldığı biliniyor. Son zamanlarda Engin Polat'ın hesabından yapılan bir paylaşım ise büyük merak uyandırdı.

S 722E37A91C11Ec703D1700B360A71Ac54A54Dca6

Maskeler Düşecek mi?

Gece saatlerinde Engin Polat'ın Instagram hesabından paylaşılan evlerinin arka bahçesindeki maske heykeli fotoğrafı, herhangi bir açıklama olmadan paylaşıldı. Bu gizemli paylaşım, çiftin takipçileri arasında çeşitli spekülasyonlara neden oldu.

Takipçi 2 Yorum

Ünlü Şarkıcı Kalben’i Arkadaşı İhbar Etmiş! İşte Şoke Eden Detaylar Ünlü Şarkıcı Kalben’i Arkadaşı İhbar Etmiş! İşte Şoke Eden Detaylar

Takipçi Yoırum 3Takipçi Yorum 4Takipçi 1 Yorum

Kapak 083128

Kaynak: Haber Merkezi