Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi personeliyle bir iftar yemeğinde buluştu. Başkan Böcek, son 5 yılda Gazipaşa’dan Kaş’a kadar Antalya’nın 913 mahallesinde önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini belirtti ve “Gece gündüz demeden alın teri döken tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yeni dönemde hep birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

Burdurlular Derneği'nde Görev Değişimi! Yeni Başkan Kim? Burdurlular Derneği'nde Görev Değişimi! Yeni Başkan Kim?

İftar Yemeği ve Başkanın Konuşması

Antalya Kültür Merkezi Cam Piramit Kral Yolu’nda düzenlenen iftar yemeğine, personel ve ailelerinin yanı sıra, şehit ve gazi aileleri, meclis üyeleri, muhtarlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve danışmanlar katıldı. İftar öncesinde ilahi dinletisi gerçekleştirildi ve ezanın okunmasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi personeli oruçlarını açtı.

Başkan Böcek, iftar yemeğinde mesai arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediyesi’nde düzgün bir bütçe yönetimi hazırladıklarını ve durağan bütçenin pozitife geçtiğini belirtti. Ayrıca, “14 bin 970 çalışma arkadaşıma 30 Büyükşehir Belediye Başkanı içerisinde arasında en yüksek maaşı da ödememin mutluluğunu yaşıyorum. Sizlere anamızın ak sütü gibi helal olsun” dedi.

Başkanın Teşekkür Mesajı

Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının 5 yıllık süreçte gece gündüz demeden büyük fedakarlıklar yaparak çalıştıklarını dile getiren Muhittin Böcek, “Pandemide, büyük Manavgat yangınında, Kumluca-Finike’deki sel bölgesinde hep oradaydınız. 50 bin vatandaşımızı kaybettiğimiz deprem bölgesinde ailelerinizden uzakta kalarak depremzede vatandaşlarımızın yanında yer aldınız. Sizlerle bir kez daha gurur duyuyorum. Antalya’nın öncelikli hedeflerini belirleyerek, çok önemli projeler kazandırdık. Yeni dönemde sizlerle birlikte Antalya’mıza yine çok güzel hizmetler yapacağız” diye konuştu.

İftar yemeği sonrasında tasavvuf müziği eşliğinde sema gösterisi gerçekleştirildi. Başkan Böcek, iftar sonrasında personel ile bol bol fotoğraf çektirerek, sohbet etti. 

Kaynak: Haber Merkezi