Albaraka Türk bankası, emekli promosyonlarını güncelleyen bankalar arasında yer alıyor. Son duyuruya göre, Albaraka Türk'ten emeklilere özel olarak verilecek ek ödeme miktarı artırıldı.

Albaraka Türk bankasını tercih eden emekliler, çeşitli koşullar karşılığında daha fazla promosyon elde edebiliyorlar. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, 2 otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere ek olarak 1.000 TL ek promosyon verilecek. Ayrıca, Albaraka Türk'ten emekli maaşı alanlar her yeni emekli maaşı müşterisi için 500 TL'ye kadar toplamda 3 bin TL ek promosyon alma hakkına sahip olacaklar. Böylece, toplamda 4 bin TL'ye kadar ek promosyon alma şansına sahip olabilecekler. Bu promosyon kampanyası, 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli olacak.

Emekli promosyon yarışı: Bu banka 12 bin TL ek ödeme sunacak

Promosyon Miktarları Belli Oldu

Albaraka Türk bankasından emekli promosyonu almak isteyenler için belirlenen miktarlar şu şekilde:

  • Emekli maaşı 9.999 TL'ye kadar olanlara 5.000 TL promosyon,
  • 10.000 TL ile 14.999 TL arasında emekli maaşı alanlara 8.000 TL promosyon,
  • 15.000 TL ile 19.999 TL arasında emekli maaşı alanlara 10.000 TL promosyon,
  • 20.000 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara ise 12.000 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Emekli promosyon yarışı: Bu banka 12 bin TL ek ödeme sunacak

Türkiye’nin vergi rekortmenleri her yıl açıklanacak Türkiye’nin vergi rekortmenleri her yıl açıklanacak

Albaraka Türk Emekli Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk'ten emekli promosyonu almak isteyenler, başvurularını e-Devlet veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla gerçekleştirebilirler. SSK ve Bağkur emeklileri de aynı şekilde başvurularını e-Devlet veya SGK Müdürlükleri üzerinden yapabilirler. Emekli maaşını Albaraka Türk bankasına taşımak isteyenler ise mobil ve internet bankacılığı kanallarını, en yakın şube ziyaretini veya e-devlet üzerinden başvuru yapabilirler.

Kaynak: Haber Merkezi