Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı’nın Yuva Mahallesi’ne vatandaşların düğün, mevlit ve çeşitli toplantılarını gerçekleştirebileceği çok amaçlı bir salon kazandırdı.

AKP’nin Tünektepe Sessizliği AKP’nin Tünektepe Sessizliği

Proje Başlatıldı

Antalya’nın 19 ilçesinde vatandaşların ihtiyaç ve taleplerine yönelik projeler geliştiren Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı Yuva Mahallesi’nde halkın düğün, mevlit ve toplantı gibi etkinliklerini yapabileceği çok amaçlı salon talebi üzerine harekete geçti. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in öncülüğünde, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Yuva’da bin 206 metrekare alan üzerinde 610 metre kapalı alan sahip çok amaçlı salon inşa etti.

Salon Halkın Kullanımına Açıldı

13 milyon 777 bin TL’lik bir yatırım ile tamamlanan çok amaçlı salonda mutfak, hazırlık odası ve tuvaletler bulunuyor. Yöre halkının önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan bu proje, protokolle halkın kullanımına sunulmak üzere Elmalı Belediyesi’ne devredildi. Artık Elmalılı vatandaşlar, düğün, mevlit gibi etkinliklerini bu çok amaçlı salonda gerçekleştirme fırsatı bulacaklar.

Kaynak: İHA