Hümeyra Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Hümeyra Kaç Kez Evlendi? Hümeyra Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Hümeyra Kaç Kez Evlendi?

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşıyor. Saat 19.00 sularında başlayan arıza nedeniyle yaklaşık 3 saattir elektrik verilemeyen ilçede, vatandaşlar karanlığa gömüldü.

Elektriğin kısa süreli gelip gittiğini belirten vatandaşlar, durumun uzun süredir devam etmesinden şikayetçi. Bir mahalle sakini, "Uzun saatlerdir elektriklerimiz kesik. Karanlığa gömülmüş haldeyiz, elektriklerin gitmesinin ardından sularımız da kesildi. Kısa aralıklarla gitmesinde bir sorun olmuyor ama saatlerdir elektriksiz olmamız kentimize yakışmıyor’’ şeklinde konuştu.

Kesintinin uzun sürmesi, vatandaşların günlük hayatını olumsuz etkiledi. Yetkililerden acil çözüm bekleyen Karakoçan halkı, arızanın bir an önce giderilmesini umut ediyor. Elektrik kesintisinin nedenine dair yetkililerden henüz bir açıklama yapılmazken, ekiplerin sorunu çözmek için yoğun çaba sarf ettiği bildirildi.

Kaynak: İHA