'Bana Yeni Bir Popo Lazım' adlı çocuk kitabı serisine ebeveynlerden tepki! Uzmanlar ne diyor? 'Bana Yeni Bir Popo Lazım' adlı çocuk kitabı serisine ebeveynlerden tepki! Uzmanlar ne diyor?

Elazığ merkezinde meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki depremin anı, sarsıntının hissedildiği kent merkezindeki ev ve iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Elazığ'da saat 03.30'da 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin yaklaşık 13,83 kilometre altında gerçekleşen deprem, çevre illerde de hissedildi.

Güvenlik Kamerası Görüntülerine Yansıyanlar

Depremin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerinde bir iş yerinin kamerasında, ürünlerin sallandığı belirgin bir şekilde görülüyor. Deprem sırasında yaşanan bu olay, Elazığ'da olumsuz bir durumun yaşanmadığını gösteriyor.

Elazığ'da 4.7 Büyüklüğündeki Deprem Anı Kamerada (2)

Ürküten Sesler ve Köpeğin Kaçışı

Bir diğer güvenlik kamerası görüntüsünde ise depremin ürküten sesi kaydedilmiş. Bir evin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ise sarsıntının korkutucu sesi duyuluyor ve kaldırımda yatan bir köpeğin deprem anında ayağa kalkarak kaçtığı görülüyor.

Elazığ'da  4.7 büyüklüğünde deprem! Elazığ'da 4.7 büyüklüğünde deprem!

Kaynak: İHA