İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sancaktepe'de gerçekleşen bir ziyaret sırasında camide provokasyona maruz kaldı. Bir vatandaşın "Neden camilere gelmiyorsun?" sorusuna İmamoğlu'nun cevabı ise dikkat çekiciydi. İmamoğlu, "Camide hava atmam birilerine. O Yaradan ile benim aramda. Sanki ona gelip de hava atacağım camide. Ben dua etmeye geliyorum, başkası gibi hava atmaya değil" şeklinde yanıt verdi.

Hakan Tütüncü Antalya'nın 3 ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü Hakan Tütüncü Antalya'nın 3 ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, yerel seçimlere hazırlık kapsamında kentin çeşitli ilçelerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ancak Sancaktepe ziyaretinde camide yaşanan provokasyon dikkat çekti. Bir vatandaşın İmamoğlu'na yönelik "Neden camilere gelmiyorsun?" sorusu, İmamoğlu'nun samimi bir şekilde verdiği cevapla karşılandı.

İmamoğlu, bu durumu Allah ile arasında özel bir bağ olarak değerlendirerek, "Camide hava atmam birilerine. O Yaradan ile benim aramda. Sanki ona gelip de hava atacağım camide. Ben dua etmeye geliyorum, başkası gibi hava atmaya değil" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi