Bir dönemin oldukça popüler dizisi Yasak Elma'da yer alan 'Yıldız' rolüyle  ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Eda Ece, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğu öğrenilen ünlü oyuncu, Instagram hesabından yayınladığı fotoğraf ile dikkatleri üzerine topladı. 

eda ece 5

5 AYLIK HAMİLE!

Ünlü oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı hamilelik fotoğrafıyla dikkatleri üzerine çekti. Beş aylık hamile olduğunu belirten Ece, fotoğrafına "Bu hamile neler yapıyor, yakında göreceksiniz. Takip edin!" notunu düştü. Aynı zamanda bir marka adını etiketleyen oyuncu, takipçilerini merak içinde bıraktı.

“Seksenler” Ekibi, Rasim Öztekin’i Andı “Seksenler” Ekibi, Rasim Öztekin’i Andı

Eda Ece 8

MARKA MI KURUYOR?

Yaptığı paylaşım ile sosyal medyadan büyük beğeni alan ünlü oyuncunun fotoğrafına 5 bine yakın yorum geldi. Marka kurup kurmadığına dair soruların da aralarında bulunduğu yorumlarda sosyal medya kullanıcıları aynı zamanda doğum sürecini merak etti. Birçok kişinin doğum tarihini sorması üzerine Eda Ece, açıklama yaptı.

Eda Ece 9

"DAHA ÇOK VAR"

Ünlü oyuncu paylaşımının yorumlarına "Herkese çok teşekkürler doğum nisan sonu mayıs başı arkadaşlar daha çok var." notunu düştü. Markaya dair sorulan sorular için ise herhangi bir açıklamada bulunmadı. 

İşte, Eda Ece'nin sosyal medya paylaşımı; 

Eda Ece Paylaşımı

Kaynak: HABER MERKEZİ