Dün akşam Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Başkanı Ali koç Habertürk'te saat 23'de sürpriz bir canlı yayına çıkmıştı. Canlı yayında iki başkan adayı tartışırken konu Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e geldi.

Ali Koc Aziz Yildirim Aev4 Cover

Yıldırım, "Diyorsun ki mağlup olduk eğlendiler, 2 Kasım'da doğum günümdü. Sen hep başarısız oluyorsan ben ne yapayım? Yemek yiyorduk, bir anda ortam kalabalıklaştı. Galatasaray Başkanı size salladı adama çıktım dedim ki sinek ikili. Bu ifadeyi kullanmak kolay değil yani Ali Bey." şeklinde konuşmuştu.

Ali Koç'un Cevabı

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç ise Aziz Yıldırım'ın tepkisine daha yumuşak bir şekilde cevap verdi. Ancak Koç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e karşı her türlü taktiği kullandıklarını ima etti. Koç, "Ucu size de dokunuyordu çünkü. Dursun Özbek'e karşı her şeyi kullanmak kolay." şeklinde konuşarak Yıldırım'ın yanında yer almıştı.

489Cac43Cad04E27939F589F609E0801

Dursun Özbek'ten Sert Yanıt

Bu sıcak diyalogun ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten sert bir yanıt geldi. Özbek, "Aziz Bey ikili, mikili bir şey söyledi ama kendisi destede yok!" ifadelerini kullanarak sert bir şekilde karşılık verdi.

Dursun Özbek, Kongre ve Yayın Hakkında Konuştu

"Kongre Nasıldı?" Diye Soruyor

Başkan Özbek, kongre sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, "Kongrelerini izledik! Küfür, kafir, saldırma... Nasıl bir kongre olduğunu gördük! İki başkan adayı var, biri terk ediyor, öteki tek başına konuşuyor. Bunu Türk kamuoyu yorumlamalı!" şeklinde konuştu.

Dursun Özbek, Kongre ve Yayın Hakkında Konuştu

"Yayının İçeriği Tartışılır Hale Geldi"

Başkan Özbek, Ali Koç ile yapılan televizyon yayınına da değinerek, "Akşam iki başkan televizyon kanalında buluştular. İki spor adamı buluşuyor diye insanlar izledi. Tamamen kayıkçı kavgası! Futbolla, sporla ilgili olmayan tartışmalar! Türk sporuna hiçbir faydası olmayan yayın oldu." ifadelerini kullandı.

"Dikkat Çeken Sözler"

Zengin yalı çocuğunun sözlerine dikkat çeken Özbek, "Zengin yalı çocuğunun söyledikleri dikkatimi çekti! Çok dikkat etsin! Galatasaray Başkanı'nın adını ağzına alırken, iki kez düşünsün! Bu tribünlere insanları toplayım, ligden çekilme konuşup, geri vites yapıp... Salla babam salla! Biraz dikkat etsin." dedi.

W E8 8W0Z2K Wbo3 Z P1 B0V Wg

"Ali Bey'in Tutumu ve Aziz Yıldırım"

Özbek, eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın tutumuna da değinerek, "Aziz Bey ikili, mikili bir şey söyledi ama kendisi destede yok!" şeklinde konuştu. Ayrıca, "Ali Bey haddini bilsin! Yalıda büyümüş zengin çocuğu olmak, böyle hadsiz konuşmayı gerektirmez. Galatasaray Başkanı hakkında konuşurken, iki kez düşünsün! Sağda, solda sallamaya benzemez! Dikkat etsin!" dedi.

Dursun Özbek, Kongre ve Yayın Hakkında Konuştu

Fenerbahçe 11. kez şampiyon oldu Fenerbahçe 11. kez şampiyon oldu

Bankalar Birliği'nden Çıkış ve Transfer Açıklaması

Özbek, Bankalar Birliği'nden çıkış sürecine de değinerek, "Bankalar Birliği'nden çıkmanın altyapısını hazırladık. Altı sene önce Bankalar Birliği'nden çıkma konusunu söyledim. Bazı arkadaşlar yeni idrak ediyor! Bu da Galatasaray'ın bakışını gösteriyor." ifadelerini kullandı. Ayrıca transferle ilgili olarak, "Transferle ilgili konuşmak, kulübün menfaatine olmaz! Transfer çalışmalarımız devam ediyor, zaten çok önceden başladık. En kısa sürede bitirmeyi planlıyoruz. Kamp dönemine yetiştirmek için büyük gayret gösteriyoruz." şeklinde konuştu.

Dursun Özbek, Kongre ve Yayın Hakkında Konuştu

"Eski Alışkanlıklar"

Başkan Özbek, Ali Koç'un yayındaki tutumuna da dikkat çekerek, "Çok enteresan, Ali Koç yayında konuşmanın bir yerinde Kasımpaşa Başkanı Fatih Saraç'a 'Fatih kaseti koy' diye hitap edebiliyor! Demek ki eskiden gelen bir alışkanlık var, bu şekilde hitap edebilmesi için..." dedi.

Kaynak: Haber Merkezi