Son Dakika! Bakan Açıkladı Havalimanında Bunu Yaptırmayan Uçağa Alınmayacak! Son Dakika! Bakan Açıkladı Havalimanında Bunu Yaptırmayan Uçağa Alınmayacak!

Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DÖSİAD), kendi bünyesinde başlattığı ‘DÖSİAD Akademi’ ile ilk dersini ‘İletişim Becerileri’ başlığı altında verdi. DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer, eğitimlerin dönemsel olarak devam edeceğini belirtti.

Yeni Bir Proje: DÖSİAD Akademi

14 yıl önce kurulan ve yurt içi yurt dışı birçok başarılı çalışmaya imza atan DÖSİAD, dernek üyesi sanayici ve iş insanlarının, ikinci kuşak genç hissedarların, yöneticilerin, ara kademe yöneticilerin ve gelecek vadeden yönetici adaylarının; kişisel ve mesleki gelişimlerine ve kurumsal yönetim anlayışının geliştirilmesine yönelik eğitim vermek için DÖSİAD Akademi’yi başlattı.

İlk Ders: İletişim Becerileri

Proje kapsamında ‘İletişim Becerileri’ başlıklı ilk eğitim, hafta sonu dernek binasında verildi. Eğitimde; iletişim becerileri, etkili iletişim, iletişim engelleri, iş ve meslek hayatında iletişim konuları ele alındı.

Yoğun Katılım ve Devam Eden Eğitimler

Katılımın yüksek olduğu eğitime, dernek üyesi şirketlerin temsilcileri, genç yönetim kurulu üyeleri ve her kademeden şirket yöneticileri katıldı. Geçtiğimiz yıl dernek üyeleri ile yapılan eğitim ihtiyaç analizi ile belirlenen ve üyelerin talep ve beklentileri doğrultusunda planlanan kişisel gelişim eğitimlerine yıl içinde devam edilecek.

DÖSİAD Akademi’nin Önemi

DÖSİAD Akademi’nin önemli bir proje olduğunu belirten Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Gencer, “Hem üyelerimizi, hem de üyelerimizin yöneticilerinin kendilerini geliştirmeleri için bu projeyi başlattık. Akademide dönemsel olarak farklı konularda eğitimler verilecek” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi