Ünlü şarkıcı Doğuş, katıldığı bir programda, albümlerinin 13 milyon sattığı dönemde yaşadığı haksızlığı ilk kez açıkladı. Bu süreçte bunalıma girdiğini itiraf eden Doğuş, “Hiçbir şey göründüğü gibi değil.” dedi.

Doğuş’un Duygusal Paylaşımı

Doğuş, a Para’da Sinan Özedincik ve Merve Yurtyapan’ın sunumuyla ekrana gelen Biz Bize programına katıldı. Doğuş’un açıklamaları ve yıllar sonra gelen itirafı gündem oldu. “Nasıl bu kadar duygulu içten okudun diyorlar. İnsan dostunu arkadaşını kaybettiği zaman öyle oluyor.” dedi.

“10 Yıldır Azerbaycan’dayım”

Doğuş, “10 yıldır Azerbaycan’dayım. Hayatımız yahşi geçiyor. Evlatlarımla vakit geçirmeyi seviyorum. Evde tam bir şenlik var.” ifadelerini kullandı.

Antalya'da elektrik kesintisi! Finike'de 7 saat elektrik yok! Elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Antalya'da elektrik kesintisi! Finike'de 7 saat elektrik yok! Elektrik kesintisi ne zaman bitecek?

“Haksızlığa Uğrayanlara Kapım Açık”

Doğuş, “13 milyondan fazla albüm satmışım. Dizide oynamadığım için çok haksızlığa uğradım. Küstüğüm bunalıma girdiğim dönemler oldu. Ama çok zordu. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Ayağa kalkabilenler başarılı oluyor. Benim gibi sıkıntıya düşen haksızlığa uğradığını düşünen tüm arkadaşlarıma kapılarım açık. Gelsinler bedava şarkılarımı vermeye razıyım…” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi