Ünlü Gazeteci Uğur Dündar Duygu Nebioğlu'nun Ablasının Babası Mı? Ünlü Gazeteci Uğur Dündar Duygu Nebioğlu'nun Ablasının Babası Mı?

Ünlü müzisyen Doğukan Manço, aranjör ve DJ Semih Tuncer’in trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Bu acı haber, Tuncer’in sevenlerini derinden sarstı.

Semih Tuncer’in Vefatı

Tuncer, geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi. Tuncer’in ölüm haberi, usta sanatçı Barış Manço’nun müzisyen oğlu Doğukan Manço tarafından sosyal medya hesabından duyuruldu.

Doğukan Manço’nun Paylaşımı

Manço, Instagram hesabından “Son fotoğrafımızmış” mesajıyla Tuncer’le şarkı çalışmaları sırasında çekilen karelerini paylaştı. Manço, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Son fotoğrafımızmış… Semih Tuncer’in haberini almadan bir gün önce, ‘Ya çok ara verdik, bir kapısını çalsam da yine güzel bir müzik yapsak’ diye debelenip duruyordum evde. Bilen bilir, çok özel bir yetenek, çok kişinin müzik hayatını güzelleştirmiş birisi. Benim de bu sektörde var olmamı sağlayan çok değerli bir arkadaşım, ağabeyim ve ustamdı. Allah mekanını cennet eylesin. Çok üzgünüm.”

Manço, Semih Tuncer’i aramadığı için yaşadığı pişmanlığı da dile getirdi ve “Ben erteledim, ‘Şu işler bi bitsin arayacağım’ dedim. ‘Kafam rahatlasın da bie akşam daha rahat vakit geçirelim’ dedim. Şimdi sonuç? Kafam rahatlasa ne olur? Her neyi erteliyorsanız kısaltın o süreyi” tavsiyesinde bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi