İsrail ordusunun 7 Ekim'den bu yana Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bu saldırılar, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de büyük tepki topluyor.

Doğu Demirkol Gösteri Gelirlerini Filistin'e Bağışlayacak 4

Doğu Demirkol'dan İsrail'e Tepki

Türkiye'den pek çok ünlü isim ve sanatçı, İsrail'in Filistin'deki sivil vatandaşları hedef almasına yönelik tepkilerini dile getiriyor. Bu isimler arasına ünlü komedyen Doğu Demirkol da katıldı.

Doğu Demirkol Gösteri Gelirlerini Filistin'e Bağışlayacak 5

'Oyunlarımın Geliri Filistin'e Gidecek'

Doğu Demirkol, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, yaz aylarında gerçekleştireceği tüm açık hava oyunlarının gelirini Filistin'e bağışlayacağını duyurdu. Paylaşımında, 'Bu yaz oynanacak açık hava oyunlarımın hepsinin bütün geliri Filistin'e gönderilecektir.' ifadelerini kullandı.

Doğu Demirkol Gösteri Gelirlerini Filistin'e Bağışlayacak 2

Hayranlarından Büyük Destek Aldı

Doğu Demirkol'un bu anlamlı desteği, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve takipçileri tarafından takdirle karşılandı.

Reza Zarrab Dilara Altıntop Evlendi Mi? Dilara Altıntop Kimdir? Reza Zarrab Dilara Altıntop Evlendi Mi? Dilara Altıntop Kimdir?

İsrail Refah'ta Yerinden Edilmiş Filistinlilere Katliam Yaptı: Çok Sayıda Ölü Var! İsrail Refah'ta Yerinden Edilmiş Filistinlilere Katliam Yaptı: Çok Sayıda Ölü Var!

Kaynak: Haber Merkezi