Gelin Düğününde Cin*yet Suçlamasıyla Tutuklandı Kelepçeyle Poz Verdi Gelin Düğününde Cin*yet Suçlamasıyla Tutuklandı Kelepçeyle Poz Verdi

ABD’nin Kuzey Kaliforniya bölgesinde kaybolan bir yürüyüşçü, dağlarda 10 gün geçirdikten sonra ailesine kavuştu. 34 yaşındaki Lukas McClish, Santa Cruz Dağları’nda 10 gün geçirdiğini ifade etti.

McClish, 11 Haziran’da üç saatlik bir doğa yürüyüşüne çıktığını ve kaybolduğunu söyledi. Babalar Günü yemeğine gelmeyince 16 Haziran Pazar günü ailesi tarafından kayıp ilanı verildi. İlandan 4 gün sonra canlı olarak kurtarılan McClish, “Yorgunum, biraz ağrım var ve sanırım sesimi kaybettim” dedi.

Bol su içerek hayatta kaldı

McClish, “Sadece bir çift pantolon, bir çift yürüyüş ayakkabısı ve bir şapkayla evden ayrıldım. Bir el fenerim ve katlanır bir makasım vardı, hepsi bu kadar” diye konuştu. Bol su içerek hayatta kaldığını belirten McClish, Big Basin Eyalet Parkı’ndaki uzak bir kanyonda bulundu.

Sağlık durumu iyi

Santa Cruz Bölgesi Şerif Ofisi, genç yürüyüşçünün ciddi bir yaralanmasının olmadığını ve sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. Şerif ofisi, drone konuşlandırdıklarını ve arama çalışmalarına bölgedeki itfaiye departmanları ve eyalet parklarının da destek verdiğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi