İzmir'de 2 Genç Kız Kayıplara Karıştı! İzmir'de 2 Genç Kız Kayıplara Karıştı!

Bilecik'te şehir dışından gelen 5 kadın, yanlarında getirdikleri yiyecek atıklarını yerlere dökerek sanki çöpten topluyorlarmış gibi gösterip dilencilik yapmaya başladılar. Bu durum, çevredekilerin dikkatini çekti ve kısa sürede ihbar edildi.

Bilecik Belediyesi'ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kentteki çöp konteynırlarının yanında yiyecek ayıklayarak insanların duygularını sömüren şahıslarla ilgili gelen ihbar üzerine harekete geçti. Kent merkezinde 6 farklı ekip görevlendirildi ve yapılan operasyon sonucunda 5 kadın yakalandı. Ertuğrulgazi Mahallesi Karayolları Kavşağında yakalanan kadınlardan biri, zabıta ekiplerine zorluk çıkardı.

"Zabıtaya Karşı Saldırgan Davranışlar"

Yakalanan kadınlardan biri, Zabıta Amiri Özgür Özmen'i gördüğünde, altındaki şalvarı çıkartarak sokak ortasında küçük tuvaletini yaptı. Uygunsuz davranış, çevredekileri şoke etti. Ardından, kendisini görüntülemeye çalışan zabıta memuruna karşı saldırgan tavırlar sergiledi. Terliğini çıkararak "seni döverim" dedi ve çığlık atarak çevredeki vatandaşları toplamaya çalıştı.

Dilenci Kadın Zabıtadan Kurtulmak Için Sokak Ortasına Tuvaletini Yaptı3

"Kadınlar Şehir Dışına Çıkarıldı"

Bu olayın ardından zabıta ekipleri, 5 kadını şehir dışına çıkardı. Yetkililer, vatandaşlara bu tür dilencilere itibar etmemeleri konusunda uyarıda bulundu ve insanların duygularıyla bu şekilde oynayan kişilere karşı dikkatli olunmasını tavsiye etti.

Dilenci Kadın Zabıtadan Kurtulmak Için Sokak Ortasına Tuvaletini Yaptı2

Kaynak: İHA