Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka’nın başrollerinde yer aldığı ‘İnci Taneleri’ dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. İlk fragmandaki pavyon sahnesi ile çok konuşulan Dilber karakteri, yeni dans şovu ile yine gündem oldu.

Sosyal Medyada Büyük İlgi

Tek bir fragmanla tüm sosyal medyaya damgasını vuran ‘İnci Taneleri’ dizisi büyük bir merakla bekleniyor. Dizi, Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı sahnesi ile hala konuşuluyor.

Ünlü Şarkıcı Derya Uluğ’un Tacizci İle Mücadelesi Ünlü Şarkıcı Derya Uluğ’un Tacizci İle Mücadelesi

Ankaralı Ezo İddiaları Yalanladı

Performansıyla gündem olan Ergüçlü’nün, Ankaralı Ezo’dan dans dersi aldığı iddia edilmişti. Ancak bu iddia ilk ağızdan yalanlanmıştı. Ankaralı Ezo, Hazar Ergüçlü’ye kendisinin ders vermediğini fakat onun dansından esinlenildiğinin doğru olduğunu söylemişti.

Yeni Fragman Yayınlandı

Ergüçlü’nün dans performansı konuşulmaya devam ederken; son olarak 'İnci Taneleri’nden yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragmanda, ilk fragmandaki pavyon sahnesi ile çok konuşulan Dilber karakterinden yeni bir dans şovu geldi.

Yayın Tarihi Belli Oldu

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu ‘İnci Taneleri’ dizisi, 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor. Diziye olan ilginin devam etmesi bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi