Devlet, konut kredisi faiz oranlarının yükselmesiyle birlikte ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlara el uzatıyor. Bu desteklerden biri de en uygun konut kredisi fırsatlarını sunan Ziraat Bankası tarafından sağlanıyor.

Aylık 2.300 TL'ye Ev Sahibi Olma Şansı!

Ziraat Bankası'nın konut kredisi kampanyası, düşük aylık ödemelerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Ortak Konut Kredisi Kampanyası kapsamında, aylık ödeme tutarı sadece 2 bin 332 TL olarak belirlenmiş durumda.

Devlet desteği geliyor! Aylık 2.300 TL'ye ev sahibi olabilirsiniz

Ortak Konut Kredisi Kapsamında Sunulan Avantajlar

Ziraat Bankası'nın Ortak Konut Kredisi ile birlikte maksimum 5 kişi bir araya gelerek başvuru yapabiliyor. Bu kampanya sayesinde ev sahibi olmak isteyenler, talep ettikleri kredi limiti doğrultusunda ortaklar arasında ödeme düzenleyebiliyorlar.

Devlet desteği geliyor! Aylık 2.300 TL'ye ev sahibi olabilirsiniz

Yabancılar kaçıyor: Konut alımlarında yüzde 50 düşüş! Yabancılar kaçıyor: Konut alımlarında yüzde 50 düşüş!

Başvuru ve Güvence Süreci

Ortak konut kredisi için başvuru yapacak olan vatandaşlar, banka tarafından yapılan değerlendirme sonucunda kredi limitlerini belirliyorlar. Bu süreçte alınacak konutun değeri, uzman bir ekspertiz firması tarafından değerlendirilerek tespit ediliyor. Banka, müşterilere konut ve hayat sigortası ile zorunlu deprem sigortası gibi güvenceler sunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi