Mardin'den Amasya'ya, Uşak'tan Erzincan'a kadar Türkiye'nin dört bir yanında oluşturulan sofralarda, eski mahalle iftar geleneği yaşatılıyor ve paylaşmanın önemi vurgulanıyor.

Seç Market Mahalle İftarları: Geleneksel Esnaf Kültürüyle Modern Marketçilik Buluşuyor

Bereket ve dayanışma ayı Ramazan'da, Seç Market iş ortakları ve müşterileriyle bir araya gelerek mahalle iftarlarında buluşuyor. Mardin, Erzincan, Amasya, Uşak, Samsun, Adana, Antalya, Balıkesir ve Kayseri gibi Türkiye'nin çeşitli illerindeki mağazaların önünde düzenlenen sofralarda, Seç Market yöneticileri, iş ortakları ve mahalle sakinleri birlikte iftar yapıyor. Özel yemeklerin ikram edildiği iftar buluşmaları, Seç Marketler'de satılan öz markalı ürünlerin kullanılmasıyla büyük ilgi görüyor.

Dışişleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Verdi! İşte Aranan Nitelikler Dışişleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Verdi! İşte Aranan Nitelikler

Altan Sekmen: "Ramazan’da Paylaşmayı Seçiyor, Eski Mahalle İftarlarının Sıcaklığını Yaşatıyoruz"

Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, Türkiye'nin 81 ilinde 2 bin 700'ü aşkın iş ortağıyla perakende sektöründe önemli bir konuma geldiklerini belirtti. Sekmen, "Seç Market iş modelimiz, esnafın kendi işinin sahibi olmasını sağlarken mağazaların modern bir görünüme ve işleyişe kavuşmasını sağlıyor. Mahalle sakinleri, tanıdıkları ve güvendikleri esnaftan ulusal çapta bilinen bir kurumsal marka altında, uygun fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyorlar. Dayanışmanın bir parçası olan esnaf kültürümüzü Ramazan ayında pekiştirmek istedik. Türkiye'nin 9 farklı şehrindeki iş ortaklarımız ve müşterilerimizle eski mahalle iftar sofralarının sıcaklığını birlikte yeniden yaşıyoruz. 'Ramazan'da paylaşmayı seç' diyerek, Ramazan sofrasının bereketini iş ortaklarımız ve mahalle sakinleriyle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz." şeklinde konuştu.

Kaynak: ANKA