Garanti BBVA, çocukları için Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) başlatan müşterilerine özel kampanyalar düzenliyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA Emeklilik, 23 Nisan-19 Mayıs döneminde dijital kanallarından çocuklara BES başlatan müşterilere çekiliş ile birçok farklı hediyeden birini kazanma fırsatı sunuyor.

Hediyeler Arasında Land of Legends Tatili de Var

Banka kampanya kapsamında, çocukları için BES başlatan müşterilere çeşitli hediyeler veriyor. Bu hediyeler arasında, 5 kişiye ailesiyle Land of Legends'ta 2 gece konaklama, 5 kişiye Airpods Max, 5 kişiye iPad Air, 3 kişiye Meta Quest, 3 kişiye ise 3'lü Lego seti hediye edilecek.

Çocuklar İçin BES, Geleceğe Yatırımın En Kazançlı Yolu

Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, 18 yaş altı BES'in, çocuklarının geleceğine yönelik tasarruf ve birikim yapmak isteyen ebeveynler için kazançlı bir yatırım aracı olduğunu belirtti. Göçer, erken yaşta BES'e katılmanın avantajlarından bahsederek, çocukların geleceğini düşünen ailelerin bu sisteme ilgi gösterdiğini ifade etti.

Dev bankadan emeklilik'ten çocuklar için BES kampanyası

Dijital Kanallardan Kolaylıkla BES Başlatma İmkanı

Göçer, herkesin şubeye gitmeden veya çağrı merkezini aramadan kolaylıkla BES başlatabileceğini belirtti. Garanti BBVA Mobil uygulamasına giriş yaparak veya bankanın dijital platformlarını kullanarak BES başvurusu yapmanın mümkün olduğunu kaydeden Göçer, sözleşmelerin birkaç dakika içinde oluşturulduğunu vurguladı.

Antalya-Alanya otoyolundan ses seda yok! Antalya-Alanya otoyolundan ses seda yok!

Daha çok ödeme yapmak isteyen müşteriler için 1000 lira aylık ödemeye 1000 lira hediye ettiğimiz kampanyalarımıza da devam ediyoruz.

Kaynak: İHA