Konut kredisi faiz oranları yenilendi: 2 milyon TL'nin ödemesi ne kadar? Konut kredisi faiz oranları yenilendi: 2 milyon TL'nin ödemesi ne kadar?

Bankaların emekli müşterileri için sunmuş olduğu promosyonlar, maddi anlamda rahatlamak isteyenler için büyük önem taşıyor. Yapı Kredi Bankası da bu anlamda müşterilerine birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Bankaya emekli maaşını taşıyan ve üç yıl boyunca bu bankada kalma taahhüdü veren müşterilere çeşitli tutarlarda ödemeler yapılmaktadır.

Dev bankadan dudak uçuklatan emekli promosyonu!

Yapı Kredi'den Şaşırtıcı Emekli Promosyonları!

10 bin TL'ye kadar maaş alanlara 6 bin 250 TL, 10 bin TL ile 15 bin TL arasında maaş alanlara 10 bin TL, 15 bin TL ile 20 bin TL arasında maaş alanlara 12 bin 500 TL, 20 bin TL ve üzeri maaş alanlara ise 15 bin TL, gibi yüksek tutarlarda promosyonlar sunulmaktadır.

Dev bankadan dudak uçuklatan emekli promosyonu!

Ek Ödüller de Unutulmuyor!

Promosyonlarla birlikte ekstra ödüller de sunulmaktadır. Maaş taşıma işleminden sonraki 2 ay içinde iki yeni otomatik fatura talimatı verenlere 1000 TL ek ödül, 60 gün içinde bireysel kredi kartıyla 1000 TL harcama yapanlara 1000 TL ek ödül, 60 gün içinde mobil uygulamayı kullanmaya başlayan emekli müşterilere de 1000 TL ek ödül verilmektedir. Tüm promosyon ödemeleri, maaş taşıma işleminin ardından üç iş günü içinde müşteri hesaplarına otomatik olarak yatırılmaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi