Garanti BBVA, Haziran 2024 itibarıyla emekli müşterilerine yönelik yeni bir promosyon kampanyası başlattı. Bu kampanya ile banka, emeklilere ek finansal avantajlar sunarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

GARANTİ BBVA'DAN EMEKLİYE ÖZEL DESTEK

Finans sektöründeki rekabetin artmasıyla birlikte Garanti BBVA, emekli müşterilerine özel olarak tasarlanmış bir promosyon kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında, müşteriler üç yıl boyunca maaşlarını Garanti BBVA'dan almaya taahhüt ettiklerinde çeşitli miktarlarda promosyon ödemelerinden faydalanabilecekler.

Dev banka emeklilere 15 bin TL verecek!

Promosyon Detayları

Bankanın yapmış olduğu açıklamaya göre, emekli maaşlarına göre değişen miktarlarda promosyon ödemeleri yapılacaktır:

  • 10.000 TL'ye kadar olan maaşlar için 6.250 TL
  • 10.000 TL ile 15.000 TL arasındaki maaşlar için 10.000 TL
  • 15.000 TL ile 20.000 TL arasındaki maaşlar için 12.500 TL
  • 20.000 TL üzeri maaşlar için ise 15.000 TL

Başvuru Nasıl Yapılır?

Promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen emekliler, belirli tarihler arasında Garanti BBVA şubelerinden veya resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru süreci ve detaylı bilgiler bankanın resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Avro Bölgesi'nde yıllık enflasyon yüzde 2,5 oldu Avro Bölgesi'nde yıllık enflasyon yüzde 2,5 oldu

Dev banka emeklilere 15 bin TL verecek!

GARANTİ BANKASI'NDAN EMEKLİLER İÇİN YENİ FIRSATLAR

Garanti Bankası, emeklilik planları yapan müşterileri için yeni finansal çözümler sunmaya devam ediyor. EYT Prim Borcu Kredisi gibi özel ürünlerle emeklilik sürecini destekliyor ve kolaylaştırıyor.

Mobil ve İnternet Bankacılığı Kolaylıkları

Ayrıca, Garanti BBVA'nın emekli müşterileri, hafta içi belirli saatlere kadar mobil ve internet bankacılığı kanallarını kullanarak ücretsiz EFT/FAST ve havale işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Kaynak: Haber Merkezi