Adana'da Dehşet Verici Olay! Önce Darp Edip Bıçakladılar Sonra Üstüne Çıkıp Zıpladılar! Adana'da Dehşet Verici Olay! Önce Darp Edip Bıçakladılar Sonra Üstüne Çıkıp Zıpladılar!

Hatay'da yaşayan Selahattin ve Fatma Kılıç çifti, depremden bu yana evladının ailesinden gelecek haberi umutla bekliyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşanan felakette 25 bine yakın insan hayatını kaybederken, Antakya ilçesi adeta yerle bir oldu. Güzelburç Mahallesi'nde bulunan İlke Apartmanı'nda yakalanan 32 yaşındaki Mustafa Kılıç, 29 yaşındaki Hasret Kılıç ve 5 yaşındaki evlatları Asel Kılıç, deprem sonrası adeta kayboldu. Felaketin üzerinden yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen evladının ailesinden haber alamayan acılı baba Selahattin ve anne Fatma Kılıç, aylardır gelecek haberi umutla bekliyor.

Depremden Bu Yana Haber Alınamayan Aileden Doğum Günü Görüntüleri Kaldı

Torun Hasretiyle Yanan Baba: Torunumun 'dede' demesini çok özledim

Depremde yıkılan İlke Apartmanı'nın başında bir hafta bekleyen Selahattin Kılıç, torununun kendisine 'dede' diyerek seslenmesine hasret kaldığını belirtiyor. Deprem günü oğlunun oturduğu binanın yerle bir olduğunu anlatan Kılıç, çocuklarından bir türlü haber alamadıklarını dile getiriyor. DNA örnekleri verilmesine rağmen herhangi bir eşleşme olmaması, acıyı daha da derinleştiriyor. Baba, 'Torunumun 'dede' demesini çok özledim. Lütfen çocuklarımı bir an önce bulsunlar. Torunumun videosunu izliyordum, orada ağlıyordum. Hasret kaldım; çok özledim oğlumu, gelinimi, torunumu. Lütfen bir an önce çocuklarımızı bulsunlar' diyor.

Depremden Bu Yana Haber Alınamayan Aileden Doğum Günü Görüntüleri Kaldı

Babaanne Hasretiyle Yanan Anne: 'Babaannesinin gülü ben geldim derdi

Fatma Kılıç ise oğlu ve ailesinden gelecek haberi aylardır umutla beklediklerini ifade ediyor. Hala çocuklarını bulamamış olmanın verdiği acıyla baş başa kaldıklarını söyleyen anne, 'Neredeler, öldüler mi, hayattalar mı bilmiyoruz, çok ıstırap çekiyoruz. Ben torunuma babaannesinin gülü derdim. O da bana 'babaannesinin gülü ben geldim' derdi. Onu çok özledim' diyor.

Hatay'da şiddetli fırtına çatıları uçurdu: 2 yaralı Hatay'da şiddetli fırtına çatıları uçurdu: 2 yaralı

Kaynak: İHA