Denizli'nin Çardak ilçesi Gemiş Mahallesinde arazi kullanımıyla ilgili iki çoban arasında yaşanan anlaşmazlık, ölümcül bir çatışmaya dönüştü.

Siirt’te Tır Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı Siirt’te Tır Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı

Sabahın erken saatlerinde, keçi otlatmaya çıkan Cihat Arman, aynı arazide hayvanlarını otlatan Osman Eren ile karşılaştı. Ancak, iki çoban arasında çıkan tartışma hızla kavgaya dönüştü. Tartışmanın büyümesiyle birlikte Cihat Arman, ateşli silahını kullanarak Osman Eren'e saldırdı ve onu ağır şekilde yaraladı.

Otopsi için Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Morguna gönderildi

Çevredeki vatandaşların silah seslerini duyması üzerine, olay yerine hızla sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Geldiklerinde, yaralı olduğu görülen Osman Eren'e hemen müdahale edildi ve ambulansla Çardak Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ancak, yapılan tüm çabalara rağmen Eren kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. 55 yaşındaki Osman Eren'in cesedi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Morguna gönderildi.

Şüpheli Gözaltına Alındı

Olayın faillerinden olan Cihat Arman, kolluk kuvvetleri tarafından gözaltına alındı. Ancak, olayla ilgili soruşturma hala devam etmekte olup, yetkililer olayın detaylarını aydınlatmaya çalışıyorlar.

Kaynak: İHA