Denizli'nin Sultanlarspor Kadın Futbol Takımı, Anneler Günü'ne özel düzenlediği etkinlikte sahada keyifli anlar yaşadı. Bu özel günü futbol ve aile bir arada geçiren takım, eğlenceli bir etkinliğe imza attı.

Denizli’de anneler sahada mücadele verirken kızları kenarda destekledi

Sultanlarspor, geleneksel hale getirdiği Anneler Günü etkinliğini bu yıl dördüncü kez düzenledi. Turnuvaya bu kez 35 anne katıldı ve 5 takım mücadele etti. Anneler, kızlarının yanında saha kenarında yer almak yerine bu kez sahada ter döktü.

Denizli’de anneler sahada mücadele verirken kızları kenarda destekledi

Sultanlarspor Kulüp Başkanı Ahmet Özeren, '4’ncüsünü düzenlendiğimiz Annem Futbol Oynuyor Turnuvası’na bu yıl beş takım ve toplamda 35 sporcu katıldı. Şu an beşli grup şeklinde 10 tane maç yaptırıyoruz. Tüm annelerimiz, anne olan herkes turnuvaya katılabilir. Sadece Anneler Günü'ne yapıyoruz. Anneler oynuyor, kızları da onları izliyor' diye konuştu.

CHP Muratpaşa’da Yarış Başladı CHP Muratpaşa’da Yarış Başladı

Katılan annelerden Firdevs Çiftçi, 'Eşlerimiz bizi izlemeye geldiler. Gurur duyuyoruz. Sonuna kadar da hakkımızı aldığımızı inanıyorum. Hocalarınıza, emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim' dedi.

Her hafta çocuklarını izlemeye gelen annelerden Fatma Özkan ise, 'Maçlar Çok heyecanlı geçti. Ben ilk defa bu yıl katılıyorum. Normalde her hafta biz çocuklarımızı izlemeye geliyoruz ama bu hafta onlar bizi izlediler. Anneler Günü etkinliği çok güzel bir etkinlik oldu, çok eğlendiğimizi düşünüyorum' şeklinde konuştu.

Denizli’de anneler sahada mücadele verirken kızları kenarda destekledi

Kısaca geçen mücadelelerin ardından ödül törenine geçildi. Annelere madalyalarını kızları taktı.

Kaynak: İHA