Ünlü manken Deniz Akkaya, Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe tarafından şiddet gördüğünü iddia etti. Akkaya, kızının kendisine önce saldırdığını, ardından balkona kilitlediğini söyledi. Sosyal medyadan itiraflarda bulunan Akkaya, “Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım” dedi.

Deniz Akkaya’nın şok açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Manken ve sunucu, 16 yaşındaki kızı Ayşe'nin kendisine şiddet uyguladığını ve balkona kilitlediğini öne sürdü. Akkaya, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

X hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Akkaya, yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp hayatının kabusa döndüğünü söyledi. Kızıyla yaşadığı olayları şöyle aktardı:

“1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın ardından son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü. Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan kızım, hızını alamayıp bana itibar suikasti yaptı. Ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek… Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin.”

TEPKİLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Paylaşımı tepki gören Akkaya, ardından şu açıklamayı yaptı:

“Bazı gerizekalılar benim hayatımı yaşamazken boş yapıyor! Beni saatlerce balkona kilitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi, bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!”

"PİŞMAN OLURSUNUZ"

Kahramanmaraş Elbistan'da deprem meydan geldi Kahramanmaraş Elbistan'da deprem meydan geldi

Deniz Akkaya’nın bu paylaşımı bazı kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılandı. Ünlü mankenin kızıyla yaşadığı sorunları sosyal medyada paylaşmasını doğru bulmayan kişiler, “Kızınızın yaptığı çok çok yanlış ama sizin yaptığınız da yanlış” ve “Keşke paylaşmasaydınız. Her şey düzelince pişman olursunuz” yorumlarında bulundu.

Kaynak: İHA