İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 'Kahramanlar-45' operasyonlarının sonuçlarını duyurarak, 11 ilde DEAŞ ve El Kaide terör örgütlerine yönelik gerçekleştirilen operasyonların 3 gün boyunca devam ettiğini ve 36 şüpheli şahsın yakalandığını açıkladı.

Bakan Yerlikaya, X hesabından yaptığı paylaşımda, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı koordinesinde, Terörle Mücadele Daire Başkanlığınca Antalya, Düzce, Elazığ, İstanbul, Konya, Mersin, Ordu, Rize, Sakarya, Sivas ve Trabzon illerinde düzenlenen operasyonlarda 39 bin dolar, 11 bin euro, 200 bin TL ve çeşitli diğer ülkelere ait döviz ile birlikte çok sayıda dijital materyal ve dokümanın ele geçirildiğini belirtti.

Antalya'da otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti Antalya'da otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti

Bakan Yerlikaya, operasyonları gerçekleştiren polisleri tebrik ederek, 'Allah ayaklarına taş değdirmesin. Yılın 365 günü, 4 mevsim, 12 ay, gece gündüz demeden terörle mücadele operasyonları düzenliyoruz. Terörle mücadelemiz, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar kararlılıkla devam edecek' ifadelerine yer verdi.

Deaş Ve El Kaide'ye 11 Ilde Operasyon

10 ilde FETÖ Operasyonu 10 ilde FETÖ Operasyonu

Kaynak: Haber Merkezi