Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda yürüyen sosyal medya fenomeni ve ünlü şef CZN Burak (Burak Özdemir), hakkındaki iddiaları ve eleştirileri “haksızlık” olarak nitelendirdi.

Cannes Film Festivali’nde CZN Burak

“All We Imagine as Light” isimli filmin prömiyeri Cannes Film Festivali’nde yapıldı ve kırmızı halıda çok sayıda ünlü ismi ağırladı. Gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri de CZN Burak oldu. Genç fenomenin bu prestijli organizasyonda konuk olarak yer alması, takipçileri tarafından beğenilirken, bazı eleştirilere de konu oldu.

CZN Burak’tan Eleştirilere Yanıt

Çok kötü eleştirilere maruz kaldığını ve bunun haksızlık olduğunu belirten Burak Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda şunları söyledi:

Serik'te Seralara Yakın Ot Yangını Serik'te Seralara Yakın Ot Yangını

“Festivale davet üzerine geldik, kafamıza göre gelmedik. Tabii davet üzerine geldikten sonra, ödül töreninde de ödül aldık. İşimizi bitirdik, ülkemize dönüyorum. Bazı insanlar neden böyle yapıyor, anlamıyorum. Şu anda Türkiye’de en yüksek takipçili Instagram hesabına sahibim. Beğenirsin beğenmezsin, kimseye bir yanlış, terbiyesizlik yapmıyorum. Bu gerçeği değiştiremezsiniz. Davet ettiler, geldik, kırmızı halıda yürüdük, film izledik, ödül aldık, dönüyoruz. Ama niye böyle yaptıklarını anlamıyorum, Hakikaten çok kötü yorumlar yazılıyor…”

Özdemir, ayrıca hiçbir firmanın sponsorluğunun söz konusu olmadığını, daveti kabul ettiklerini ve kendi imkanlarıyla festivale geldiklerini belirtti. Kendi çapında bir şeyler yapmaya çalıştığını ve 28 yaşında olduğunu ifade eden Özdemir, “Bundan gocunmuyorum. Her etkinliği kabul eden biri de değilim, ama burayı da hoşuma giderek kabul ettim. Bu kadar üzmeye gerek var mı? Ne diyeyim, ne desem bir yere çekiliyor çünkü.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi